Skrydis oro balionu virš JŪSŲ MIESTO

Niekada arba labai retai matai oro balionus virš savo gyvenamosios vietos? Galvoji, jog jie čia tiesiog neskraido? Dar ir kaip skraido, tereikia paprašyti! Lietuva – nuostabus kraštas, o kiekvienas miestas, miestelis ar kaimelis yra unikalus ir vertas dėmesio. Tai ką matai vaikštant miesto gatvėmis yra viena, o štai pakilus link debesų atsiveria visai kiti toliai, visai kita panorama, kuri užburia ir atskleidžia dar nematytą vietovės veidą. Miestai, vingiuotos gatvelės, sodri žaluma, miškai ir ežerai – pamatyti visa tai iš viršaus tikrai verta bent kartą gyvenime.

Skrydis oro balionu virs Sirvintu

Todėl svajojantiems apie skrydį oro balionu, neverta sukti galvos ir ieškoti reguliariai vykdomų skrydžių didžiuosiuose ar turistiniuose Lietuvos miestuose – skrydis gali vykti ten kur nori, ten kur gyveni.

Nepamirškite fotoaparato!

Skrydžio sąlygos

Skrydis virš tavo miesto galimas surinkus mažiausiai 4-5 žmones skrydžiui. Skrydžiai vykdomi iš anksto suderintu laiku, jei tai leidžia oro sąlygos. Išimtys pasirenkant vietą oro balionų skrydžiui Skrydis oro balionu gali būti vykdomas praktiškai visose vietovėse, yra tik keli apribojimai. Skrydžiai nevykdomi: pasienio zonoje, vietovėse, kur yra platūs miškų masyvai, zonose, kuriose draudžiami bet kokie skrydžiai (pvz., kariniai poligonai) bei Kuršių Nerijoje. Žinoma, dar reikia rasti patogią vietą privažiavimui, skrydžio pasiruošimui ir pakilimui, tačiau tai jau smulkmena, kuri tikra nesutrukdys mėgautis skrydžiu.

Skridis virs Jusu miesto

KAS ĮEINA Į SKRYDŽIO KAINA:


1 val. trukmės skrydis oro balionu, tačiau priklausomai nuo oro sąlygų, skrydžių valdymo tarnybų reikalavimų ir kitų aplinkybių pramoga gali trukti 0:50 – 1:30 valandos. Visos pramogos trukmė 3 – 4 valandos.

Taurė putojančio gėrimo po skrydžio.

Skrydžio saugos instruktažas oro baliono pakilimo vietoje.

Skrydžio sertifikatas.

Keleivių nuvežimas iš susitikimo vietos į oro baliono pakilimo vietą, taip pat parvežimas atgal iš oro baliono nusileidimo vietos į susitikimo vietą.

Krikštynos pirmą kartą skridusiems.

Keleivių sveikatos draudimas 250.000/asm.

Ypatingas pasiūlymas

Šiandien užsakius šį skrydį Jus gausite:

Prailgintą dovanų kupono galiojimą net iki 36 menesių - NEMOKAMAI

Dovanų kuponai

Išsirink iš siūlomų dovanų kuponų variantų tinkamiausią ir maloniai nustebink savo artimą.
ELEKTRONINIS ČEKIS
Ši dovana pasieks Jus vos per 1 minutę.

Dovanu kuponas Skrydis oro balionu Trakuose
Dovanu kuponas Skrydis oro balionu Trakuose


arba
ĮŠSKIRTINĖ RANKŲ DARBO DOVANŲ DEŽUTĖ
Šią dovanų dežutė galite įsigyti pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu arba paštomatu.

Dovanų kuponas Skrydis oro balionu
Dovanų kuponas Skrydis oro balionu

ATSILIEPIMAI

Labai gražiai paruošta prekė. Užsakius ją nebereikia galvoti kaip supakuoti ar kaip įdomiau pateikti, nes prekė jau yra dėžutėje, kurią išpakavus būna tiesiog WOW! Esu labai patenkinta preke, jos pateikimu bei aptarnavimu.

Judita

Labai noriu jus pagirti už dovanos pateikimą. Dar nesu matęs taip įspūdingai ir išradingai pateiktos dovanos. Dukros buvo nustebintos ir labai patenkintos !
Ačiū ir sėkmės Jums !

Linas

Scroll to Top