Skrydis oro balionu VILNIUJE

Ar žinai, kad Vilnius yra viena iš nedaugelio Europos sostinių, virš kurių leidžiama skristi oro balionams? Tai neapsakoma laimė Lietuvos oreiviams bei, žinoma, norintiems pasigrožėti miestu, kuriam būdingas kraštovaizdžio įvairumas ir senamiesčiu, kuris įtrauktas į Unesco pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Skrydis oro balionu Vilniuje, be abejonės, yra vienas įspūdingiausių – tai gali patvirtinti kiekvienas nors kartą pakilęs virš jo. Čia galima rasti visko: ir sodrią žalumą, miestą juosiančius miškus ir parkus, žemėlapį išraižiusią žavią Nerį, raudonuojančius senamiesčio stogus bei šiuolaikinius dangų remiančius dangoraižius. Pakilus visas šis harmoningas ir tuo pačiu unikalus paveikslas – kaip ant delno.

Skrydis oro balionu VIlniuje

Skrydžio maršrutas priklauso nuo vėjo krypties, tad galima sakyti kiekvienas skrydis yra kažkiek unikalus. Patyręs pilotas užtikrina skrydžio saugumą, o pirmą kartą skrendančius tradiciškai pakrikštija. Skrydis oro balionu Vilniuje padovanos neišdildomus įspūdžius ir įkvėps meilę Vilniui – tai ypatingas būdas pažinti miestą, kurio gatvelėmis ne kartą vaikščiojai, tačiau pamatyti jį iš viršaus – reiškia įsimylėti antrą kartą.

Nepamirškite fotoaparato!

Skrydis oro balionu virs Vilniaus

priežastys pasirinkti skrydį oro balionu vilniuje

Skrydis oro balionu Vilniuje suplanuotas taip, jog pro akis nepraslystų esminiai sostinės akcentai, kurie tampa dar įspūdingesni žvelgiant į juos iš paukščio skrydžio, kur neblaško miesto šurmulys, spūstys ar aplinkinių žvilgsniai. Pakilti virš realybės, išvysti svajonę – taip dažnai keleiviai apibūdina skrydžio potyrius ir vaizdus. Ir išties, praskristi virš šimtametę istoriją menančio senamiesčio, miesto plaučiais vadinamų parkų, pamatyti oro baliono ir savo atspindį Neries vingyje ar stikliniame dangoraižyje, yra nepakartojamas įspūdis.

Skrydis oro balionu virs Vilniaus

KAS ĮEINA Į SKRYDŽIO KAINA:


1 val. trukmės skrydis oro balionu, tačiau priklausomai nuo oro sąlygų, skrydžių valdymo tarnybų reikalavimų ir kitų aplinkybių pramoga gali trukti 0:50 – 1:30 valandos. Visos pramogos trukmė 3 – 4 valandos.

Taurė putojančio gėrimo po skrydžio.

Skrydžio saugos instruktažas oro baliono pakilimo vietoje.

Skrydžio sertifikatas.

Keleivių nuvežimas iš susitikimo vietos į oro baliono pakilimo vietą, taip pat parvežimas atgal iš oro baliono nusileidimo vietos į susitikimo vietą.

Krikštynos pirmą kartą skridusiems.

Keleivių sveikatos draudimas 250.000/asm.

Ypatingas pasiūlymas

Šiandien užsakius šį skrydį Jus gausite:

Prailgintą dovanų kupono galiojimą net iki 36 menesių - NEMOKAMAI

Dovanų kuponai

Išsirink iš siūlomų dovanų kuponų variantų tinkamiausią ir maloniai nustebink savo artimą.
ELEKTRONINIS ČEKIS
Ši dovana pasieks Jus vos per 1 minutę.

Dovanu kuponas Skrydis oro balionu Trakuose
Dovanu kuponas Skrydis oro balionu Trakuose


arba
ĮŠSKIRTINĖ RANKŲ DARBO DOVANŲ DEŽUTĖ
Šią dovanų dežutė galite įsigyti pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu arba paštomatu.

Dovanų kuponas Skrydis oro balionu
Dovanų kuponas Skrydis oro balionu

ATSILIEPIMAI

Labai gražiai paruošta prekė. Užsakius ją nebereikia galvoti kaip supakuoti ar kaip įdomiau pateikti, nes prekė jau yra dėžutėje, kurią išpakavus būna tiesiog WOW! Esu labai patenkinta preke, jos pateikimu bei aptarnavimu.

Judita

Labai noriu jus pagirti už dovanos pateikimą. Dar nesu matęs taip įspūdingai ir išradingai pateiktos dovanos. Dukros buvo nustebintos ir labai patenkintos !
Ačiū ir sėkmės Jums !

Linas

Scroll to Top