Skrydis oro balionu MOLĖTUOSE

Pasakiško grožio Molėtų kraštas vilioja neaprėpiamais ežerų horizontais ir į vėjo taktą linguojančiais miškais. Šiame Aukštaitijos krašte ne tik smagu leisti atostogas, tačiau itin vertinga pakilti kuo aukščiau ir įvertinti gamtos išpuoselėtą kraštą. Skrydis oro balionu Molėtuose bus akis atverianti patirtis, po kurios tikrai norėsis kartoti, jog Lietuva yra pati gražiausia.

Skrydis oro balionu Moletuose

Beje, pirmas šiuolaikiškas oro balionas registruotas Lietuvoje pakilo būtent iš Molėtų 1988 metais. Sutapimas ar ne, kad pasirinkta pakilimo vieta tikrai garantavo nepaprastus vaizdus, o tuo pačiu atvertė naują puslapį Lietuvos oreivystės knygoje. Šiandien pakilti oro balionu Molėtuose gali kiekvienas – tereikia susisiekti su mumis, pasiimti plačia šypseną, draugus ir mėgautis gyvenimu pakilus virš horizonto.

Nepamirškite fotoaparato!

Skrydis oro balionu Moletuose

priežastys pasirinkti skrydį virš MOLĖTŲ

Iš oro baliono Jums atsivers ir kitu kampu galėsite pamatyti lankytinus ir visų pamėgtus Molėtų objektus: Siesarčio linkius ir jo salas bei pusiasalius, Baltųjų ir Juodųjų Lakajų ežerų duburius, vienintelį tokio pobūdžio pasaulyje etnokosmologijos muziejų, XV a. statytą Molėtų bažnyčią ir dar daug daugiau įdomių vaizdų.

Skrydis oro balionu virs Moletu

KAS ĮEINA Į SKRYDŽIO KAINA:


1 val. trukmės skrydis oro balionu Molėtuose, tačiau priklausomai nuo oro sąlygų, skrydžių valdymo tarnybų reikalavimų ir kitų aplinkybių pramoga gali trukti 0:50 – 1:30 valandos. Visos pramogos trukmė 3 – 4 valandos.

Taurė putojančio gėrimo po skrydžio.

Skrydžio saugos instruktažas oro baliono pakilimo vietoje.

Skrydžio sertifikatas.

Keleivių nuvežimas iš susitikimo vietos į oro baliono pakilimo vietą, taip pat parvežimas atgal iš oro baliono nusileidimo vietos į susitikimo vietą.

Krikštynos pirmą kartą skridusiems.

Keleivių sveikatos draudimas 250.000/asm.

Ypatingas pasiūlymas

Šiandien užsakius šį skrydį Jus gausite:

Prailgintą dovanų kupono galiojimą net iki 36 menesių - NEMOKAMAI

Dovanų kuponai

Išsirink iš siūlomų dovanų kuponų variantų tinkamiausią ir maloniai nustebink savo artimą.
ELEKTRONINIS ČEKIS
Ši dovana pasieks Jus vos per 1 minutę.

Dovanu kuponas Skrydis oro balionu Trakuose
Dovanu kuponas Skrydis oro balionu Trakuose


arba
ĮŠSKIRTINĖ RANKŲ DARBO DOVANŲ DEŽUTĖ
Šią dovanų dežutė galite įsigyti pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu arba paštomatu.

Dovanų kuponas Skrydis oro balionu
Dovanų kuponas Skrydis oro balionu

ATSILIEPIMAI

Labai gražiai paruošta prekė. Užsakius ją nebereikia galvoti kaip supakuoti ar kaip įdomiau pateikti, nes prekė jau yra dėžutėje, kurią išpakavus būna tiesiog WOW! Esu labai patenkinta preke, jos pateikimu bei aptarnavimu.

Judita

Labai noriu jus pagirti už dovanos pateikimą. Dar nesu matęs taip įspūdingai ir išradingai pateiktos dovanos. Dukros buvo nustebintos ir labai patenkintos !
Ačiū ir sėkmės Jums !

Linas

Scroll to Top