Romantinis skrydis oro balionu tik dviems + FOTOSESIJA

„Meilė – tai ne žiūrėjimas vienas į kitą, tai žiūrėjimas kartu ta pačia kryptimi“ (A. de Sent Egziuperi). O jei žvelgiama į tolimą horizontą virš gražiausių Lietuvos vietų – tuomet meilė tampa dar stipresnė. Skrydis oro balionu tik dviems – tai galimybė atitrūkti nuo realybės ir pabūti su brangiausiu žmogumi kitoje aplinkoje. Meilė suteikia sparnus – tebūna skrydis oro balionu būtent tais sparnais į romantikos padebesius!

Romantinis skrydis oro balionu tik dviems

Skrydis oro balionu tik dviems – tai galimybė atitrūkti nuo realybės ir pabūti su brangiausiu žmogumi kitoje aplinkoje. Meilė suteikia sparnus – tebūna skrydis oro balionu būtent tais sparnais į romantikos padebesius!

Romantinis skrydis oro balionu Trakuose

priežastys pasirinkti ROMANTINĮ skrydį TIK DVIEMS

Skrydžio metu oro balione porą lydi patyręs pilotas, kuris užtikrina saugų skrydį virš vaizdingų vietovių. Piloto nė nepastebėsite, todėl drąsiai galėsite mėgautis romantiška nuotaika skrydžio metu, vaišintis šampanu, dalintis įspūdžiais. Skrendantys pirmą kartą bus pakrikštyti ir gaus diplomus, todėl tai sukurs papildomą atrakciją.

Romantinis skrydis oro balionu

KAS ĮEINA Į SKRYDŽIO KAINA:


1 val. trukmės skrydis oro balionu, tačiau priklausomai nuo oro sąlygų, skrydžių valdymo tarnybų reikalavimų ir kitų aplinkybių pramoga gali trukti 0:50 – 1:30 valandos. Visos pramogos trukmė 3 – 4 valandos.

Fotosesija

Taurė putojančio gėrimo po skrydžio.

Skrydžio saugos instruktažas oro baliono pakilimo vietoje.

Skrydžio sertifikatas.

Keleivių nuvežimas iš susitikimo vietos į oro baliono pakilimo vietą, taip pat parvežimas atgal iš oro baliono nusileidimo vietos į susitikimo vietą.

Krikštynos pirmą kartą skridusiems.

Keleivių sveikatos draudimas 250.000/asm.

Ypatingas pasiūlymas

Šiandien užsakius šį skrydį Jus gausite:

Prailgintą dovanų kupono galiojimą net iki 36 menesių - NEMOKAMAI

Dovanų kuponai

Išsirink iš siūlomų dovanų kuponų variantų tinkamiausią ir maloniai nustebink savo artimą.
ELEKTRONINIS ČEKIS
Ši dovana pasieks Jus vos per 1 minutę.

Dovanu kuponas Skrydis oro balionu Trakuose
Dovanu kuponas Skrydis oro balionu Trakuose


arba
ĮŠSKIRTINĖ RANKŲ DARBO DOVANŲ DEŽUTĖ
Šią dovanų dežutė galite įsigyti pasirinkus pristatymo būdą kurjeriu arba paštomatu.

Dovanų kuponas Skrydis oro balionu
Dovanų kuponas Skrydis oro balionu

ATSILIEPIMAI

Labai gražiai paruošta prekė. Užsakius ją nebereikia galvoti kaip supakuoti ar kaip įdomiau pateikti, nes prekė jau yra dėžutėje, kurią išpakavus būna tiesiog WOW! Esu labai patenkinta preke, jos pateikimu bei aptarnavimu.

Judita

Labai noriu jus pagirti už dovanos pateikimą. Dar nesu matęs taip įspūdingai ir išradingai pateiktos dovanos. Dukros buvo nustebintos ir labai patenkintos !
Ačiū ir sėkmės Jums !

Linas

Scroll to Top